Папа Римський відповів на лист Мадуро, в якому він просив посприяти діалогу в Венесуелі - ЗМІ

13 лютого, 18:27
306
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Папа Римський відповів на лист Мадуро, в якому він просив посприяти діалогу в Венесуелі - ЗМІ - фото

EPA

Ніколас Мадуро

Папа Римський Франциск відповів на лист невизнаного президента Венесуели Ніколаса Мадуро, в якому той просив понтифіка допомогти проведенню діалогу в країні, повідомляє Corriere.

У листі Папа Римський використав звернення "шановний пан Мадуро", а не "президент Мадуро".

За словами Франциска, його турбують "ситуація, що склалася" та "страждання славного венесуельського народу, яким, схоже, немає кінця".

"На жаль, всі спроби переривалися, оскільки те, що було погоджено в ході нарад, не отримало продовження у конкретних діях щодо реалізації домовленостей", - зазначив Папа Римський

За його словами, він завжди виступав за діалог для вирішення кризи, "проте не будь-який діалог, а за той діалог, який починається, коли різні сторони, залучені в конфлікт, ставлять загальне благо вище будь-яких інших інтересів та працюють з метою єдності і миру".

Раніше, невизнаний президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив, що написав листа Папі Франциску з проханням у сприянні діалогу в країні.

Мадуро розкритикував визнання країнами ЄС Хуана Гуайдо в якості тимчасового президента країни.

4 лютого Німеччина, Великобританія, Франція, Іспанія, а також Швеція, Чехія і Фінляндія визнали опозиційного лідера Хуана Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели.

Таке рішення було обумовлено відмовою Ніколаса Мадуро призначити нові президентські вибори протягом встановленого 8-денного терміну.

23 січня лідер опозиції і спікер парламенту Хуан Гуайдо проголосив себе тимчасовим президентом охопленій економічною кризою Венесуели.

Ніколас Мадуро, якого Росія вважає легітимним президентом, заявив про спробу державного перевороту.

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість відправки американських військових до Венесуели. Він зазначив, що це є "одним з варіантів", але не уточнив, в якому випадку він може піти на такий крок.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською