Пайетт прокоментував офшорний скандал і подальші відносини США та України

0 коментувати
Пайетт виключив вплив офшорного скандалу на відносини України і США
Фото: Вадим Хомаха

Пайетт виключив вплив офшорного скандалу на відносини України і США

Міжнародний офшорний скандал, в якому замішаний і глава української держави Петро Порошенко, не буде мати негативних наслідків для відносин США та України

Таку заяву зробив посол США в Україні Джеффрі Пайетт, пише Ліга.net.

"Не буде негативних наслідків", - сказав він.

Американський дипломат також підкреслив, що США підтримують українську владу у боротьбі з корупцією, а також у питаннях впровадження прозорості фінансових транзакцій та запровадження електронного декларування.

"Щодо конкретних звинувачень на адресу президента Порошенка, я зверну вашу увагу на дуже чітку заяву речника Білого дому на цьому тижні, у якому відбиті пріоритети нашої політики щодо нашої підтримки України в її війні з корупцією, а також наша позитивна оцінка тих кроків, які здійснюють президент, прем'єр-міністр і парламент в питанні протидії корупції", - резюмував посол.


Нагадаємо, вечером 3 квітня авторитетні світові ЗМІ опублікували сенсаційні матеріали на основі так званого Панамського архіву - збірки документів панамської юридичної компанії Mossack Fonseca, яка займається реєстрацією офшорів. Найбільший витік інформації про офшори зачіпає інтереси сотень політиків і відомих людей по всьому світу, в тому числі і президента України Петра Порошенка.

Було опубліковано журналістське розслідування про те, що глава української держави не тільки не передав свої активи в траст всупереч обіцянкам, але і створив три офшорні компанії для реструктуризації Roshen.

Разом з тим, за словами самого президента, створення офшорів не переслідувало мету мінімізації податків, як у інших учасників скандалу з так званими "Панамськими документами". Основною метою заснування офшорної компанії Prime Asset Partners Limited на Британських Віргінських островах було створення спеціального підприємства (SPV) для передачі бізнесу в управління банку Rothschild.

Пізніше Порошенко закликав деофшоризувати український бізнес.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів