Офіційний Лондон може ввести дозволи на роботу для громадян ЄС

12 вересня 2016, 09:21
225
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Британія намагається вирішити проблему міграції

Міністерство внутрішніх справ Великобританії опрацьовує можливість введення спеціальної системи видачі дозволів на роботу для громадян Євросоюзу

Про це розповіла голова британського відомства Амбер Рудд, пише DW.

"Безумовно, дозволи на роботу мають значення", - заявила вона в інтерв'ю телеканалу ВВС.

При цьому Рудд уточнила, що її відомство вивчає різні варіанти роботи системи по контролю за міграцією, проте остаточне рішення з цього питання ще не прийнято.

"Ми збираємося досягти найкращого результату для нашої економіки: знизити потік мігрантів, але в той же час захистити людей, які дійсно вносять свій внесок в нашу економіку", - підкреслила вона.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія розглядає можливість зобов'язати британців отримувати електронну візу перед тим, як відправитися в ЄС і платити за це 14 доларів.

Нагадаємо, під час референдуму 2016 року за вихід Великобританії з Європейського союзу висловилося 51,9 % виборців, відповідно за продовження членства в ЄС виступило 48,1% виборців.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше