Клімкін: Росія завдасть військового удару по півдню України, я абсолютно впевнений

31 жовтня 2019, 19:00

Екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в інтерв'ю Радіо НВ, що «абсолютно впевнений» у військовому ударі Росії по півдню України.

На думку колишнього глави українського МЗС, Кремль також зробить спробу розширити зону російської окупації Донбасу до всієї території Донецької та Луганської областей.

Відео дня

"Якщо вони будуть потім розкручувати ситуацію, щоб "об'єднати" Донбас, - а вони будуть, вони ж паспорти видають на всьому Донбасі, і на нашому теж. А потім, я абсолютно впевнений, буде удар по Півдню", - сказав Клімкін.

За словами дипломата, завдяки потенційній збройній агресії на півдні країни президент РФ Володимир Путін може спробувати вирішити проблеми свого рейтингу, контролю над Чорним морем, створення "квазі-Новоросії" та сухопутних коридорів до Придністров'я і анексованого Криму, а також це відсіче Україну від морського простору.

Раніше екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що цифра зниклих безвісти на окупованому Донбасі є «чотиризначною».

29 жовтня почалося розведення сил в Золотому Луганської області. Воно триватиме до 30 днів з урахуванням демонтажу фортифікаційних споруд.

Розведення військ в районі населеного пункту Петрівське має розпочатися 4 листопада.

Повне інтерв'ю Павла Клімкіна на Радіо НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X