Новий головком НАТО вражений "військовими успіхами" Росії

0 коментувати
Кертіс Скапаротті: країнам Заходу треба інвестувати в систему озброєнь і також модернізувати свої збройні сили

Кертіс Скапаротті: країнам Заходу треба інвестувати в систему озброєнь і також модернізувати свої збройні сили

Головнокомандувач силами НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті назвав сильні сторони армії Росії і спосіб протидії російським амбіціям, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі

За словами Скапаротті, всього за кілька років Росії вдалося серйозно посилитися у військовому плані і вирішити багато проблем. У цьому контексті він відзначив "адаптивність" російських військових, які дивляться на те, що роблять в інших країнах світу, пристосовують свою доктрину до нових умов і модернізують армію.

"Ви можете побачити, що вони вчаться", - сказав головком.

При цьому, зараз велика частина російської військової доктрини заснована на старій радянській, вважає Скапаротті.

"Вони реорганізували свої сили, вони зробили їх меншими, щоб вони були більш професійними", - говорить головком, звернувши увагу на оновлену систему озброєння російської армії. Наприклад, ракети дальнього радіусу, якими російська армія стріляла з підводних човнів і бомбардувальників. На думку генерала, почасти Росія запускала ракети просто для демонстрації своїх сил.

Головком вважає, що на тлі цієї загрози країнам Заходу треба бути готовим інвестувати в систему озброєнь і також бути готовими модернізувати свої збройні сили.

Скапаротті згадав, що на початку своєї військової кар'єри він вивчав російську, щоб йому було простіше розуміти Росію і боротися з нею. Потім його ставлення змінилося, адже в 1990-ті роки йому довелося працювати з російськими військовими.

"Тепер Росія повернулася", - заявив він, маючи на увазі військову загрозу з боку Кремля.

2 лютого Пентагон анонсував виділення додаткових коштів ($3,4 млрд) на посилення американської військової присутності на європейському континенті у зв'язку з агресивними діями Росії.

У свою чергу, корпорація RAND представила звіт про військові ігри, проведені в 2014-2015 рр. за участю американських офіцерів і цивільних експертів.

У разі потенційного російського вторгнення в Балтію у США та їх союзників не буде достатньої кількості військ, танків і бронетранспортерів для того, щоб уповільнити просування російських бронетанкових сил. Виходячи з цього, такий швидкий розгром залишить НАТО обмежене число варіантів, з яких "всі погані"


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: