Німеччина вимагатиме у США послаблень для німецького бізнесу в питанні санкцій проти РФ - WSJ

18 квітня 2018, 21:20
1318
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нові санкції США проти РФ буду коштувати німецьким компаніям сотні мільйонів

Німеччина має намір просити адміністрацію президента США Дональда Трампа звільнити німецькі компанії від жорстких санкцій США проти Росії, дізналася американська газета The Wall Street Journal.

Джерела видання повідомили, що обмежувальні заходи проти російського бізнесу можуть загрожувати існуючим спільним підприємствам і коштуватимуть промисловості Німеччини сотні мільйонів євро.

За даними WSJ, міністр фінансів Німеччини під час візиту до Вашингтона на цьому тижні буде домагатися спеціального режиму санкцій для німецької промисловості, а канцлер Ангела Меркель планує порушити це питання на зустрічі з президентом Дональдом Трампом в кінці квітня.

У Німеччині побоюються, що німецькі компанії, багато з яких ведуть бізнес в Росії або з російськими партнерами, можуть стати жертвами погіршення відносин між Вашингтоном і Москвою.

Зокрема, німецькі промислові гіганти, включаючи Siemens AG, Daimler AG і Volkswagen AG, ведуть бізнес з компаніями, пов'язаними з людьми, на які поширюються нові санкції США.

Нагадаємо, 6 квітня США ввели санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників та 12 російських компаній. Санкції передбачають заморожування активів.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін пояснив введення нових санкцій тим, що російські олігархи і еліти отримують вигоду від діяльності влади РФ, яка веде підривну і деструктивну політику по всьому світу, в тому числі, продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

Головне

Компанії/Ринки

Вчора, 08:44

article_img
Опановуємо лоукости. Як конкурують українські та іноземні авіаперевізники
Теніс

Сьогодні, 04:18

article_img
Світоліна вийшла до третього раунду Australian Open
Події

Вчора, 18:29

article_img
Зведення ООС: на Донбасі постраждали десять військовослужбовців

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 08:44

article_img
Опановуємо лоукости. Як конкурують українські та іноземні авіаперевізники
Країни

Вчора, 08:25

article_img
Домашні тигри та приватні літаки. Іран розлючений розкошами "золотої молоді"
Країни

Вчора, 18:06

article_img
Історична поразка. Британські ЗМІ - про долю Мей, країни та Brexit після провалу угоди з ЄС