Немає рівності. Лукашенко розкритикував Євразійський економічний союз

2 червня 2016, 14:15
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про відсутність рівних економічних умов і безбар'єрного середовища в Євразійському економічному союзі

Заява білоруського лідера прозвучала в столиці Казахстану Астані на засіданні Вищої Євразійської економічної ради у розширеному складі, передає кореспондент БЕЛТА.

Відео дня

Більш того, за словами Лукашенка, після підписання договору про ЄАЕС внутрішній торговий оборот союзу тільки падає."У 2012 і 2013 роках він був на рівні $65 млрд, 2015 року - всього $45 млрд. Мабуть, не всі позиції договору відповідають сучасній ситуації в економіці і нашим очікуванням", - заявив глава білоруської держави.

Він закликав позбутися внутрішніх вилучень і обмежень у взаємній торгівлі.

"Як би наше об'єднання не еволюціонувало (спочатку це Митний союз, потім Єдиний економічний простір і, нарешті, Євразійський економічний союз), кількість цих вилучень і обмежень не змінилося. Так і залишилося на рівні шести сотень", - констатував Лукашенко.


Євразійський економічний союз - міжнародна організація регіональної економічної інтеграції. У нього входять Білорусь, Казахстан, Росія, Вірменія і Киргизія.

Показати ще новини
Радіо NV
X