На тлі високих рейтингів прем'єр Японії вирішив розпустити парламент і призначити дострокові вибори

25 вересня 2017, 13:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
На тлі високих рейтингів прем'єр Японії вирішив розпустити парламент і призначити дострокові вибори  - фото

Абе має намір скористатися слабкістю опозиції

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив про дострокові вибори в парламент країни, які повинні будуть відбутися на рік раніше, ніж планувалося

Як повідомляє BBC, на такий крок глава уряду пішов на тлі підвищення рейтингу схвалення його Ліберально-демократичної партії, який після зниження до 30% різко підскочив до 50%.

Таким чином Абе вирішив скористатися нинішньою слабкістю опозиції, незважаючи на ризик втратити деяку кількість місць в парламенті.

Зазначимо, що позиції японського прем'єра останнім часом зміцнилися завдяки його різким заявам щодо ракетно-ядерної програми КНДР, яка спровокувала напруження в регіоні.

У зв'язку з цим, як очікується, в основі передвиборної кампанії Ліберально-демократичної партії буде стояти саме жорстка позиція по північнокорейському режиму, а також плани щодо збільшення видатків на освіту та дітей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на парламентських виборах в Німеччині більшість голосів (26,5%) отримав Християнсько-демократичний союз (ХДС) на чолі з канцлером Ангелою Меркель.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентські списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал