18 листопада 2018, неділя

МЗС України: Ми розуміємо рішення США про вихід із Ради ООН із прав людини

0 коментувати
 У МЗС України відреагували на рішення США про вихід із Ради ООН із прав людини

У МЗС України відреагували на рішення США про вихід із Ради ООН із прав людини

Україна розуміє позицію США та рішення про вихід країни з Ради ООН з прав людини, заявив заступник глави українського зовнішньополітичного відомства Сергій Кислиця.

"Ми розуміємо США і їх занепокоєння щодо ефективності роботи РПЛ. Рішення США про дострокове припинення членства в Раді не стало несподіванкою", - уточнили в українському МЗС.

Зазначається, що понад рік тому на одному із засідань Ради безпеки ООН США заявили про негативні тенденції в роботі організації в напрямку захисту прав людини.

Кислиця наголосив, що Україна поділяє думку про важливість врахування компонента прав людини в усіх напрямках роботи організації.

"Ми бачимо безпосередній зв'язок між питаннями прав людини та безпекою у світі в широкому розумінні. Отже, не може не викликати занепокоєння фактичне усунення правозахисної тематики з майданчика ООН у Нью-Йорку - як ідеологічно, так і фізично. Адже таке розділення переводить права людини з практичної в академічну площину", - додав він.

Дипломат уточнив, що на Раду ООН з прав людини покладалися великі надії і бачилося, що ця структура буде здатна забезпечити ефективний моніторинг виконання універсальних стандартів в області прав людини, а також сприяти дотриманню цих норм в країнах-членах.

У МЗС України також заявили, що наразі Рада ООН з прав людини переживає кризу.

Нагадаємо, 19 червня Сполучені Штати заявили про свій вихід з Ради ООН з прав людини, зазначивши, що ця організація "підриває інтереси союзників США" (перш за все Ізраїлю), а її діяльність не відповідає заявленим цілям.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: