Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

МЗС Сербії порівняло можливість відмови від Косова з "історичним харакірі"

26 лютого, 17:27
181
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Івіца Дачич

Глава МЗС Сербії Івіца Дачич порівняв можливість визнання Белградом незалежності Косова з історичним харакірі, повідомляє портал В92.

За словами Дачича, не існує такої "морквини", за яку Белград відмовиться від прав на Косово і Метохію. Дачич додав, що в дехто Брюсселі марно чекає від Сербії такого "історичного харакірі".

Він додав, що в ЄС немає консолідованої думки щодо майбутнього Косова, тому, Брюсселю дуже важко нав'язувати свою точку зору сербам.

За словами міністра, Косово "грає з вогнем", тому що не розуміє всієї важливості сербського фактора для стабілізації регіону.

16 січня в місті Косовська Мітровіца застрелили державного секретаря у справах Косова в уряді Сербії Олівера Івановича.

Вбивство сталося в день, коли в Брюсселі після 13-місячної перерви повинні були початися переговори делегацій Косова і Сербії.

Косово проголосило незалежність в 2008 році, його визнали 114 держав світу. Сербія категорично відмовляється визнати незалежність Косова.

Згідно сербської конституції, територія Республіки Косово є частиною Республіки Сербія і входить до її складу як Автономний край Косово і Метохія. Однак, фактично Косово владою Сербії не контролюється.

МЗС Сербії представило план поділу Косова

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 11:36

article_img
ЄС назвав основними загрозами для світового ладу російських хакерів і джихадистів

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися