МЗС РФ назвало шантажем намір США припинити співпрацю щодо Сирії

29 вересня 2016, 11:57
255
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сили Башара Асада в Алеппо

У МЗС РФ назвали політикою шантажу і погроз намір США припинити співпрацю щодо Сирії

За словами заступника голови МЗС РФ Сергія Рябкова, заяви США про припинення співпраці з РФ щодо Сирії - це політика погроз і шантажу і вона націлена на те, щоб нав'язати вигідні США і їх "клієнтам" рішення.

"Неможливо досягти врегулювання та стабілізації на такій основі. Але насильно милий не будеш. У нас є свої підходи і свої принципи", - цитує Рябкова проурядовий ресурс РИА Новости.

29 вересня держсекретар США Джон Керрі попередив главу російського МЗС Сергія Лаврова про готовність Вашингтона припинити взаємодію з Росією щодо Сирії через неконструктивну політику Москви.

27 вересня армія режиму Башара Асада пішла в наступ на райони Алеппо, контрольовані поміркованою опозицією. Як повідомлялося, сили Асада ведуть наступ на стару частину міста одразу з чотирьох напрямків.

Сирійська опозиція заявила, що після кривавих бомбардувань російською та урядовою авіацією процес переговорів, які ведуться під егідою ООН за участю США і Росії, став безглуздим.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше