МЗС РФ: Москва згодна розмістити миротворців ООН на Донбасі тільки на лінії зіткнення

22 вересня 2017, 12:37
819
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
МЗС РФ: Москва згодна розмістити миротворців ООН на Донбасі тільки на лінії зіткнення  - фото

Ілюстративне фото

У МЗС РФ заявили, що Москва згодна розмістити миротворців ООН на Донбасі тільки на лінії зіткнення, передає кореспондент УНІАН

Про це заявила офіційний речник МЗС Росії Марія Захарова, коментуючи зустріч президентів України Петра Порошенка і США Дональда Трампа, 21 вересня у Нью-Йорку.

За її словами, зараз у стінах ООН розробляється і опрацьовується російський проект резолюції з приводу участі миротворчих сил і начебто, навколо цієї теми є багато спекуляцій.

"Я хотіла б нагадати, про що йдеться. Це дуже важливе питання. Вони будуть розгортатися на лінії зіткнення, де знаходяться спостерігачі ОБСЄ для того, щоб забезпечувати їх безпеку. Не більше і не менше. Усі двоякі міркування неприпустимі - тут треба бути гранично чіткими", - заявила Захарова.

Вона зазначила, що зараз триває робота над проектом резолюції. Є російські пропозиції - російський проект резолюції та пропозиції інших країн - говорити про те, що і коли ляже на стіл Радбезу для голосування, поки зарано, додала вона.

21 вересня, президент України Порошенко після зустрічі з президентом США Трампом заявив, що Вашингтон підтримав пропозицію Києва щодо введення миротворців на Донбас.

Порошенко особливо підкреслив, що позиція Києва передбачає поширення мандата миротворців на всю окуповану територію Донбасу, включаючи неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону. Це повинно виключити проникнення російських військ, озброєння і амуніції на окуповані території.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал