Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

МЗС Польщі: Росія не сприяє розкриттю правди про катастрофу літака Качинського

14 грудня 2017, 17:23
185
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото

У МЗС Польщі заявили, що Росія не сприяє розкриттю правди про катастрофу літака президента Леха Качинського

За словами заступника міністра закордонних справ Польщі Бартоша Ціхоцького, позиція РФ не сприяє розкриттю повної правди про Смоленську катастрофу.

"Дії російської сторони, - серед іншого, відсутність реакції на прохання про безоплатну правову допомогу, приховування важливих свідків і учасників подій 10 квітня 2010 року, утримування на своїй території нашої власності - уламків президентського літака ТУ-154М - не сприяють розкриттю повної правди про Смоленську катастрофу", - цитує заступника міністра Польське радіо.

У МЗС додали, що такі дії змушують Варшаву задуматися про роль російських учасників тих подій.

Раніше міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич повідомив, що комісія з розслідування Смоленської катастрофи знайшла докази двох вибухів на борту президентського літака Ту-154М.

Також польська комісія виявила запис моменту вибуху на бортовому самописці літака.

14 грудня президент РФ Володимир Путін заявив, що на борту літака Качинського не було вибуху, а якщо і був, то бомбу могли закласти тільки в Польщі.


10 квітня 2010 року під Смоленськом розбився літак Ту-154М, на якому президент Лех Качинський з дружиною та представники вищого командування і політичних партій Польщі летіли на траурні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі.

В результаті авіакатастрофи загинули всі 96 осіб, включаючи 7 членів екіпажу. Незважаючи на те, що, згідно з висновками Міждержавного авіаційного комітету, причиною катастрофи стали неправильні дії екіпажу, багато хто побачив в аварії руку Москви.

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися