Москва відреагувала на доповідь британського парламенту про стримування Росії

0 коментувати
У Кремлі запропонували з позитивом подивитися на британську доповідь

У Кремлі запропонували з позитивом подивитися на британську доповідь

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков прокоментував доповідь парламенту Великої Британії щодо стримування Росії

Зокрема, Кремль вітав ту частину доповіді, в якій даються рекомендації вибіркового співробітництва між Заходом і Москвою, але в черговий раз не погодився з оцінкою ситуації в Донбасі та аннексованому Криму.

"Я б все-таки пропонував через позитив дивитися на цю доповідь. Чому через позитив? Тому що, незважаючи на розбіжності, ви самі сказали, що там міститься ідея про необхідність встановлення діалогу з Росією", - цитує слова Пєскова Російська служба Бі-бі-сі.

За його словами, британська сторона "відома своєю пристрастю до повного згортання діалогу в тих чи інших областях", тому прагнення до спілкування "викликає задоволення".

У той же час, Кремль не згоден з констатацією в доповіді факту анексії Криму і констатації факту російського вторгнення у східну Україну.

"Такі формулювання, як "анексія Криму", нам незрозумілі, ми не можемо з ними погодитися. Твердження щодо південного сходу України - це теж, з нашої точки зору, неправильна інтерпретація і неправильне формулювання", - цитує його слова Інтерфакс.

Коментуючи пропозицію британців підвищити потенціал НАТО для стримування РФ, в Кремлі заявили, що "лінія НАТО на розширення, експансіоністська політика НАТО, зайвий раз підкреслює агресивний характер цієї організації".

Також Пєсков додав, що діяльність альянсу нібито не додає безпеки для членів об'єднання, "а навпаки, провокує напруженість, в першу чергу на нашому спільному європейському континенті".

5 червня парламент Великої Британії закликав НАТО рішуче реагувати на нарощування Росією військової сили, посилити кадровий склад фахівців з російського питання та активізувати боротьбу з російською пропагандою.

У зв'язку з подіями в Україні та анексією Росією Криму Альянс повинен відновити свою оборону, переглянути способи стримування Росії, але при цьому, відновити діалог з російською владою в окремих областях.

Крім того, британські парламентарі закликали розширити санкції проти Росії, так як діючі мали мінімальний вплив на військову політику Кремля.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: