Міноборони Польщі: зміцнення східного флангу НАТО є захистом від Росії

0 коментувати
Антоні Мацеревич: дислокація військ Альянсу в Польщі та країнах Балтії не буде чимось на зразок навчань

Антоні Мацеревич: дислокація військ Альянсу в Польщі та країнах Балтії не буде чимось на зразок навчань

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що зміцнення східного флангу НАТО є захистом від агресивного поведінки Росії, передає Радіо Польща

"Зміцнення східного флангу НАТО гарантує захист Польщі від агресивної поведінки Росії", - сказав Мацеревич.

Також глава оборонного відомства підкреслив, що дислокація військ Альянсу в Польщі та країнах Балтії не буде чимось на зразок навчань.

"Мова йде про війська, структури та озброєння яких буде достатньо для того, щоб протистояти агресору", - сказав глава Міноборони і підкреслив, що командування цих сил буде розміщено в Польщі.

8-9 липня 2016 року у Варшаві відбудеться саміт НАТО, під час якого буде розглянуто питання про подальше посилення Альянсу на своїх східних кордонах у зв'язку з агресією РФ проти України.

У травні 2016 року НАТО прийняв рішення розмістити чотири додаткових батальйони в Польщі та країнах Балтії, враховуючи напруженість у відносинах з Кремлем. Як повідомлялося, свої батальйони для зміцнення східного флангу НАТО виділять США, Велика Британія і Німеччина. Очікується, що розгортання нових сил Альянсу відбудеться в 2017 році.

Також, 14 червня, міністри оборони країн-членів НАТО прийняли рішення про посилення присутності військових сил в регіоні Чорного моря.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів