Мінфін США пояснив причини введення санкцій проти російських олігархів і топ-чиновників

6 квітня 2018, 16:29

Глава Мінфіну Стівен Мнучін пояснив причини введення санкцій проти найбільших російських олігархів і топ-чиновників.

За словами Мнучіна, російський уряд веде підривну і деструктивну політику по всьому світу, в тому числі, продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

Відео дня

Також Кремль підтримує режим Башара Асада фінансово і збройними силами.

"Російські олігархи і еліти, які отримують вигоду від цієї корумпованої системи, більше не будуть ізольовані від наслідків дестабілізуючої діяльності свого уряду", - цитує Мнучіна прес-служба Мінфіну.

Глава Мінфіну додав, що сьогоднішня акція націлена на низку осіб, які користуються вигодами від близькості до режиму Путіна і грають ключову роль в просуванні зловмисних дій Росії.

6 квітня США ввели санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників, і 12 російських компаній. Санкції передбачають заморожування активів перерахованих бізнесменів, чиновників і компаній.

Дивіться також

30 січня Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховано імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

Загалом у списку зазначено 210 імен: 114 високопосадових російських чиновників і 96 олігархів, повідомляє Bloomberg.

Зокрема, у списку є російські олігархи Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, брати Аркадій і Борис Ротенберги, Геннадій Тимченко, Алішер Усманов, Ігор Сечін, Олексій Міллер, Олег Тіньков, Сулейман Керімов тощо.

Тоді до зазначених у списку людей не були застосовані будь-які санкції, однак, банки та інші установи в США і Європі можуть у будь-який момент відмовитися від ведення з ними справ.

"Кремлівська доповідь" складена відповідно до закону Про протидію противникам США за допомогою санкцій, який був ухвалений у Сполучених Штатах влітку 2017 року. Санкції було посилено через тривалу агресію проти України, а також через втручання в президентські вибори в США 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X