Ми повинні діяти. Олланд на Генасамблеї ООН виступив за обмеження права вето

3 коментувати
Олланд заявив, що Франція виступає за розширення складу Ради безпеки ООН

Олланд заявив, що Франція виступає за розширення складу Ради безпеки ООН

Президент Франції Франсуа Олланд заявив на сесії Генасамблеї ООН, що Франція виступає за розширення складу Ради безпеки ООН та обмеження застосування права вето

"Франція виступає за розширення складу Ради безпеки ООН, виступає за те, щоб континенти взяли на себе відповідальність за світ на Раді безпеки. Франція хотіла б, щоб постійні члени РБ ООН більше не вдавалися до застосування права вето у разі масової жорстокості", - заявив Олланд, передає Інтерфакс-Україна.

Президент Франції також сказав, що необхідно зробити так, щоб ООН не була паралізованою, "як сьогодні, коли відбувається найгірше" і про готовність Франції не застосовувати право вето, коли йдеться про масову жорстокість.

"Я заявляю тут про готовність Франції ніколи не застосовувати право вето, коли відбуваються масові жорстокості. Право вето, яке було введене, коли засновувалася ООН, - це не право блокувати, а право діяти. Ми повинні діяти, ми можемо діяти", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що Польща підтримує пропозицію Франції щодо можливості обмеження права вето у Радбезі ООН, якщо мова йде про серйозні злочини.

Нагадаємо, 16 вересня повідомлялося, що обмеження права вето Російської Федерації в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй (ООН) підтримали 73 країни.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів