Мешканці найбільших країн ЄС назвали винних в українській кризі - опитування

1 коментувати
46% французів і 49% британців звинувачують в українській кризі Росію

46% французів і 49% британців звинувачують в українській кризі Росію

Більшість громадян восьми найбільших країн ЄС (60%) вважають, що збройний конфлікт в Україні був інспірований Росією

Згідно з результатами опитування Інституту світової політики щодо того, як громадяни восьми найбільших країн-членів ЄС сприймають конфлікт між Україною та Росією, найактивніше це твердження підтримують поляки (75%).

Натомість лише 46% французів і 49% британців звинувачують в українській кризі Росію. 53% опитаних вважають, що в Україні відбувається громадянська війна. Зокрема найбільше прибічників такої думки в Німеччині та Італії - 61% та 59% відповідно.

Разом з цим лише 25% респондентів вважають, що конфлікт у Донбасі був інспірований Заходом. П‘ята частина опитаних європейців взагалі не знають, що відбувається в Україні.

Опитування проводилося у Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Польщі, Швеції та Нідерландах компанією TNS на замовлення Інституту світової політики у рамках проекту "Нова європейська політика: Заповнюючи прогалину в інформації".

Нагадаємо, головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Філіп Бридлав заявив, що Росія продовжує постачати зброю в Донбас. Разом з цим у Головному управлінні розвідки України (ГУР) зафіксували превентивні заходи РФ по зміцненню гібридних армій в Донбасі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: