Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Меркель: З Росією треба мати хороші відносин, але територіальна цілісність держав вкрай важлива

27 квітня, 22:56
448
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Зустріч Меркель і Трампа 27 квітня

Канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент США Дональд Трамп обговорили Україну та Сирію та взаємовідносини з Росією.

Як повідомляє Укрінформ, німецький лідер схвально відгукнулася щодо участі США у врегулюванні ситуації в Україні та наголосила на тісній співпраці із Вашингтоном щодо "дій Росії через окупацію Криму і ситуації на сході України".

"Ніхто не зацікавлений в тому, щоб не мати хороших відносин з Росією, але там, де мова заходить про конфлікти, про те, що відбуваються якісь речі, наприклад, в Україні, речі треба називати своїми іменами, і принцип територіальної незалежності країни, такої як Україна, вкрай важливий і повинен дотримуватися", - сказала вона.

Щодо посилення Сполученими Штатами санкцій проти російських компаній Меркель наголосила на тому, що Берлін та Вашингтон перебувають в діалозі в цьому питанні.

Королева Європи. Три головні виклики могутності Ангели Меркель

За її словами, в процесі прийняття санкцій (через Конгрес) здійснюється обмін думками, зокрема, за оцінкою наслідків заходів для Європи, відбувається діалог з Міністерством фінансів.

Нагадаємо, Мінфін США на початку квітня запровадив санкції проти 38 російських бізнесменів, офіційних осіб і компаній. Вашингтон пояснив, що санкції запроваджуються через "ворожі дії Росії по всьому світу", зокрема в Україні та Сирії.

 

Головне

article_img
Європарламент підтримав закриття портів для російських суден й запропонував ввести нові санкції

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися