Мексика запроваджує мита на сталь і сільгосппродукцію зі США - ЗМІ

6 червня 2018, 04:03
248
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У відповідь на торгову політику Вашингтона в Мехіко вводять мита на імпорт сталі зі США

Фото : BOB008/Flickr

Мексика вводить імпортне мито в розмірі 25 відсотків на сталеві вироби, імпортовані зі США, а також мито на сільськогосподарські товари, передає DW.

Як повідомляється, у вівторок, 5 червня, міністерство економіки Мексики оприлюднило список товарів, які імпортуються з сусідньої країни і будуть підпадати під дію нових ввізних мит.

Згідно з намірами відомства, планується введення ввізного мита в розмірі 20 відсотків на імпорт американської свинини, яблук і картоплі. Ставки імпортного мита для певних видів сиру та американського віскі коливатимуться від 20 до 25 відсотків. За попередніми даними, нові ставки ввізного мита на американську свинину вступлять у силу вже з 6 червня.

Зазначається, що згідно з урядовою статистикою, минулого року Мексика імпортувала 650 тисяч тонн свинини зі США на суму 1,07 мільярда доларів. Щоб не допустити подорожчання цін на свинину на внутрішньому ринку, влада Мексики планує розширити імпорт свинини з інших країн. Для цього повинні ввести безмитні квоти обсягом до 350 тисяч тонн для кожної країни-постачальника.

Видання нагадує, що США, Мексика і Канада є членами Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA), яку президент Дональд Трамп неодноразово критикував. Незважаючи на членство в угоді США ввели 25-відсоткове мито на сталь із Канади і Мексики, а також 10-відсоткове ввізне мито на алюміній із двох сусідніх країн. Трамп також пропонував замінити 24-річний договір по NAFTA двома окремими угодами.

Нагадаємо, з 23 березня 2018 року США ввели додаткове мито в розмірі 25% на імпорт певних видів металопродукції з метою захисту внутрішнього ринку США. Рішення було прийнято за результатами проведення Міністерством торгівлі США розслідування про вплив імпорту сталі на національну безпеку США, яке було ініційовано в квітні минулого року.

Документом також передбачена можливість виключення або перегляду умов/ставок захисного мита для окремих країн за умови, якщо ці країни мають вагомі зв'язки з США у сфері безпеки.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Головне

Країни

Вчора, 21:24

article_img
Парламент Венесуели оголосив Мадуро узурпатором
Геополітика

Сьогодні, 10:47

article_img
Facebook змінить правила розміщення політичної реклами під час виборчої кампанії в Україні
Події

Вчора, 20:28

article_img
"Суд" у Москві продовжує арешт українським морякам, захист оскаржить це рішення в ЄСПЛ

Вибір редакції

Мода

Вчора, 12:03

article_img
Новий тренд. Американський Vogue звернув увагу на асиметричні джинси українського дизайнера
Політика

Вчора, 22:03

article_img
Геннадій Кернес: Я поясню, чому підтримую Порошенка – інтерв'ю НВ
LOL

Вчора, 13:13

article_img
На гонках в Монако у інженера помітили папку з написом Справа №31. У Мережі розібралися, звідки вона