Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Мей закликала Євросоюз укласти новий договір про безпеку

18 лютого, 06:04
166
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тереза ​​Мей

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей закликала Європейський Союз укласти новий договір про безпеку, який буде діяти після виходу країни з ЄС.

Про це вона заявила на Мюнхенській конференції з безпеки, повідомляє DW.

"Безпека Європи - це і наша безпека, тому я говорила раніше і повторюю сьогодні, що Великобританія беззастережно налаштована на її збереження", - підкреслила Мей.

Вона додала, що обмін розвідувальною інформацією між Лондоном і ЄС і співпраця між правоохоронними органами повинні продовжитися і після Brexit.

За словами британського прем'єра, нова угода з питань безпеки дозволить Великій Британії зберегти членство в поліцейській організації ЄС, Європолі, і швидко екстрадувати підозрюваних.

Також Велика Британія має намір вийти з-під юрисдикції Суду Європейського Союзу, що, на думку Мей, не повинно ускладнити співпрацю між Лондоном і ЄС.

"Ми повинні робити те, що є найбільш практичним і прагматичним у забезпеченні колективної безпеки", - підкреслила вона.

Мей переконана, що ідеологічні розбіжності не повинні стримувати співробітництво у сфері безпеки між Великою Британією і ЄС після Brexit. За її словами, не можна допустити, щоб "жорсткі інституційні обмеження" стримували цю співпрацю і "ставили безпеку наших громадян під загрозу".

Раніше Мей виключила проведення нового референдуму про Brexit.


Нагадаємо, 23 червня 2016 року британці на референдумі сказали ні збереженню Британії у складі Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти - 48%. Шотландія і Північна Ірландія в основному проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися