Мей може погодитися на збільшення плати за Brexit до 50 млрд фунтів стерлінгів

3 вересня 2017, 17:30
243
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Мей може погодитися на збільшення плати за Brexit до 50 млрд фунтів стерлінгів  - фото

За планами, розробленими британським урядом, Британія мала платити Брюсселю суму між 7 і 17 млрд фунтів стерлінгів на рік протягом трьох років після Brexit

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей може погодитися на збільшення плати за вихід країни зі складу Євросоюзу до 50 млрд фунтів стерлінгів

Про це повідомляє The Times .

"Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей може затвердити збільшення рахунку за вихід країни зі складу ЄС до 50 млрд фунтів стерлінгів (54,6 млрд євро) після з'їзду Консервативної партії, який відбудеться в жовтні, намагаючись почати торговельні переговори з Європейським Союзом", - йдеться в повідомленні.

Так, за планами, розробленими британським урядом, країна мала заплатити Брюсселю суму між 7 і 17 млрд фунтів стерлінгів на рік протягом трьох років після Brexit.

На Мей і міністра з питань Brexit Девіда Девіса можуть посипатися звинувачення в тому, що вони зберігають свої наміри в таємниці з метою захистити прем'єр-міністра від нападок євроскептиків на з'їзді Консервативної партії, де вона буде боротися за відновлення довіри.

Нагадаємо, що єврокомісар з питань бюджету Гюнтер Еттінгер раніше заявив, що офіційний Лондон буде ще деякий час нести фінансовий тягар через довгострокові програми ЄС, в яких Великобританія зобов'язалася брати участь раніше. Зокрема, Великобританія буде перераховувати компенсаційні виплати Брюсселю щонайменше до 2020 року.


23 червня 2016 року британці на референдумі сказали "ні" збереженню членства Великобританії в складі Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти - 48%. Шотландія і Північна Ірландія в основному проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.

Офіційний вихід Британії з ЄС запланований на березень 2019 року.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською