Медведєв доручив підготувати відповідь на "нелегітимні" санкції США

9 квітня, 18:20
1201
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дмитро Медведєв: Ми залишаємо за собою право на дії у відповідь

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив уряду підготувати відповідні заходи на адресу США після введення Вашингтоном нових санкцій проти Москви, які він також назвав нелегітимними.

Крім того, Медведєв доручив опрацювати питання підтримки російських компаній, які потрапили під санкції США, повідомляє прес-служба уряду РФ.

"Я просив би присутніх, а також, звісно, міністрів відомств виробити конкретні пропозиції, яку конкретно підтримку тут можна було б компаніям надати. Ну і пропрацювати питання про ефективні заходи у РФ. Не має бути сумнівів, що у цілій низці випадків вони повинні послідувати", - сказав Медведєв.

Кремль назвав нові санкції США "кричущим нехтуванням всього і вся"
Санкції США в дії: російський фондовий ринок обвалився, курс рубля падає

На думку прем'єра РФ, США ввели нові санкції, щоб "вирішувати неконкурентоспроможними способами свої економічні завдання".

"Є політична обкладинка - всі ці міркування про якихось поганих росіян, яких потрібно покарати. Вони не повинні затуляти економічної суті. А економічна суть полягає в просуванні комерційних американських інтересів по всьому світу всупереч чинним торговельним правилам, всупереч сформованому порядку", - заявив Медведєв.

Найбагатші росіяни втратили за день майже $12 мільярдів через санкції США

Він наголосив, що п'ятничні санкції щодо Росії - це "ще один прояв протекціоністської політики, тільки завуальований ще у санкційну обкладинку".

"Ці рішення, безумовно, є неприйнятними. Ми їх вважаємо нелегітимними, оскільки вони взагалі перебувають поза площиною міжнародного права. І, звісно, залишаємо за собою право на дії у відповідь, включаючи діючі торговельні угоди і процедури", - підсумував Медведєв.

Нагадаємо, 6 квітня США ввели санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Санкції передбачають заморожування активів.

Глава Мінфіну США Стівен Мнучін пояснив запровадження нових санкцій тим, що російські олігархи і еліти отримують вигоду від діяльності влади РФ, яка веде підривну та деструктивну політику по всьому світу, в тому числі продовжує окупувати Крим і провокує насильство на сході України.

У Росії немає олігархів. Кремль прокоментував дані про нові санкції проти російських олігархів

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися