У США захоплюються тим, наскільки ефективно українці використовують HIMARS — посол

19 липня, 13:27
HIMARS у роботі (Фото:social media video uploaded on June 24, 2022 via Pavlo Narozhnyy/via REUTERS)

HIMARS у роботі (Фото:social media video uploaded on June 24, 2022 via Pavlo Narozhnyy/via REUTERS)

Посол України в США Оксана Маркарова заявила, що американські партнери захоплюються тим, наскільки ефективно українці використовують HIMARS.

«Що стосується вражень американської сторони про застосування, я можу сказати, що і від наших партнерів на політичному рівні, і особливо від колег з Пентагону, з різноманітних, скажімо так, департаментів ми постійно чуємо захоплення, я не побоюсь навіть цього слова, не тільки сміливістю українців і наших Збройних сил, але також і тим, наскільки майстерно на полі бою, в таких тяжких умовах і наскільки ефективно ми використовуємо всю зброю, яка є в України», — сказала вона Радіо Свобода.

Відео дня

За її словами, HIMARS — взагалі нова спроможність наших РСЗВ, які раніше у нас були виключно старого радянського формату.

«Тепер ми їх отримуємо вже не тільки від США, а й також інші партнери, як Велика Британія тощо, надають. Тому так, її недостатньо, і, на жаль, з таким суперником, як Росія, її буде завжди недостатньо, але ми активно працюємо над тим, щоб вона збільшувалась», — сказала вона.

https://www.youtube.com/watch?v=LmxdDJJXnBI
Показати ще новини
Радіо НВ
X