Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Макрон про відносини ЄС з Росією: Ми не можемо ігнорувати досі не вирішені проблеми, пов'язані з Україною

29 червня, 23:38
480
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Макрон: Ми не можемо ігнорувати того, що сталося

Президент Франції Еммануель Макрон на прес-конференції у Брюсселі заявив, що у Європейського Союзу немає агресивної політики щодо Росії, але в Євросоюзі не можуть "ігнорувати те, що сталося", зокрема, питання колективної безпеки і проблеми, пов'язані з Україною.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це Макрон заявив, відповідаючи на запитання кореспондента британського телеканалу Channel 4. Журналіст згадав, що в інтерв'ю його каналу глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Великобританія, незважаючи на план виходу з ЄС, агресивно просуває в Євросоюзі антиросійську політику.

"У тому, що стосується висловлювань, про які ви згадуєте, я думаю, що говорити таке - неправильно. У ЄС немає агресивної політики щодо Росії. Більше того, у ЄС є бажання вибудовувати довгострокові стратегічні відносини з сусідами. Я сам приїжджав із таким посланням у Санкт-Петербург кілька тижнів тому", - відповів кореспонденту президент Франції.

Він також пояснив політику Євросоюзу щодо Росії тим, що "ми не можемо ігнорувати того, що сталося. Не можемо ігнорувати питання колективної безпеки, досі не вирішені проблеми, пов'язані з Україною. Не можемо забувати і про наші власні зобов'язання в рамках Мінських домовленостей. Цих домовленостей повинні дотримуватися всі сторони".

За словами Макрона, з боку лідерів ЄС було б безвідповідально і непослідовно "вирішити, що, оскільки час іде, а зрушень немає, то можна забути про наші принципи і про захист інтересів деяких членів ЄС - зокрема, мова йде про країни Балтії та деякі інші".

Головне

Світ/Геополітика

14 грудня, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися