Лукашенко запевнив росіян у тому, що Білорусь на Заході нікому не потрібна

20 квітня 2017, 15:56
286
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Лукашенко запевнив росіян у тому, що Білорусь на Заході нікому не потрібна  - фото

Олександр Лукашенко: там такого добра, як Білорусь, вистачає і без неї

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що його країна не потрібна Заходу

За словами Лукашенка, в Росії люблять критикувати налагодження відносин між Білоруссю та Європою:

"Ми на Заході нікому не потрібні. Там такого добра, як Білорусь, вистачає і без неї", - заявив він під час зустрічі з одним з російських губернаторів, який перебуває з візитом у Білорусі.

Також він вважає, що до персони лідера Білорусі на Заході досі ставляться досить критично:

"А як мене люблять на Заході, ви пам'ятаєте з тих часів. Нічого тут не змінилося. Ми, живучи в центрі Європи, змушені проводити таку політику, щоб зберегти країну, безпеку, суверенітет, незалежність і стабільність, щоб людям нормально жилося. Ми не можемо сваритися ні з Росією, ні з Заходом. Наша доля така", - цитує прес-служба слова Лукашенка.

В останній час у відносинах Мінська і Москви спостерігалось напруження у зв'язку з встановленням прикордонної зони на кордоні РФ і Білорусі.

1 лютого стало відомо, що ФСБ розпорядилася встановити прикордонну зону на кордоні з Білоруссю. Раніше вона була відсутня згідно з договором про Митний союз.

У МЗС Білорусі заявили, що Росія прийняла рішення про встановлення прикордонної зони з Білоруссю без попереднього повідомлення.

У Кремлі ж відзначили, що створення прикордонної зони на кордоні країн пов'язано з рішенням Мінська запровадити п'ятиденний безвізовий режим для громадян Євросоюзу і США.

Сторони обмінялися взаємними недружніми кроками. Президент Лукашенко також розкритикував плани на будівництво російської військової бази в Білорусі.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською