Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Литва: РФ на постійній основі розміщує в Калінінградській області комплекси Іскандер

5 лютого, 17:36
326
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Оперативно-тактичні ракетні комплекси Іскандер

Президент Литви Даля Грібаускайте заявила, що РФ розміщує в Калінінградській області ракетні комплекси Іскандер, які здатні переносити ядерні боєголовки.

За словами Грібаускайте, це означає не тільки загрозу для Литви, а й для половини Європи.

У свою чергу, міністр оборони Литви Раймундас Каробліс повідомив, що росіяни мають намір залишити їх там на постійній основі. Глава Міноборони зазначив, що Росія раніше перекидала ракетні комплекси на час навчань, але на цей раз, ситуація змінилася.

"Тепер це буде постійним місцем дислокації (ракетних комплексів Іскандер - Ред.), поряд з усією необхідною для цього інфраструктурою", -  цитує главу Міноборони Литви Delfi.lt.

Штаб російського Балтійського флоту відмовився коментувати повідомлення литовських посадових осіб про дислокацію систем в Калінінграді.

В жовтні 2016 року стало відомо, що Міністерство оборони Росії перекинуло ракетний комплекс Іскандер-М в Калінінградську область в рамках бойової підготовки ракетних військ. 

В російському оборонному відомстві тоді заявили, що підрозділи ракетних військ неодноразово перекидалися в Калінінградську область і будуть надалі перекидатися туди в рамках бойової підготовки збройних сил РФ.

 

 

Головне

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися