Слідом за Німеччиною посилення прикордонного контролю анонсувала Чехія

0 коментувати
У Празі вважають, що біженці можуть спробувати використати Чехію в якості основного транзитного шляху до Німеччини

У Празі вважають, що біженці можуть спробувати використати Чехію в якості основного транзитного шляху до Німеччини

Слідом за Німеччиною і Австрією про посилення прикордонного контролю оголосила і Чеська республіка, повідомляє Російська служба ВВС

Зокрема, міністр внутрішніх справ Чехії Мілан Хованец заявив, що, можливо, будуть потрібні подальші заходи щодо посилення прикордонного контролю в залежності від кількості біженців, які приїдуть в Чехію.

У чеському МВС зазначили, що заходи щодо подальшого посилення контролю на кордоні, будуть прийматися в залежності від масштабів напливу біженців.

Нагадаємо, що сьогодні ЗМІ повідомили, що Німеччина планує посилити контроль на кордоні з Австрією, - саме з південного напрямку в країну їде найбільша кількість біженців, які шукають кращого життя в Європі.

Раніше, міністр транспорту Німеччини Олександр Добріндт заявив, що його країна "досягла ліміту" з прийому біженців і необхідно відновити дієвий контроль на німецьких кордонах.

У свою чергу, віце-канцлер ФРН Зігмар Габриєль з більшим оптимізмом дивиться на питання прийому біженців: так, за його словами, протягом кількох найближчих років Німеччина зможе приймати щонайменше 500 тисяч біженців в рік.

Міграційний криза вже змусила європейців виходити на акції підтримки біженців або ж проти них у багатьох містах ЄС.

Так, в деяких країнах ЄС демонстранти вимагали відкрити кордони для мігрантів, у свою чергу, мешканці Словаччини, Чехії, частково Польщі та Угорщини висловилися проти напливу мігрантів. Також вони протестували проти системи обов'язкового квотування і розподілу біженців.


  


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: