Лабораторія Касперського вимагає призупинити заборону на свої програми в держустановах США

18 січня, 23:50
516
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Продукція Kaspersky Lab знаходиться під забороною в держорганах США

Лабораторія Касперського направила в американський суд клопотання про скасування заборони на використання програмного забезпечення компанії в державних структурах США, передає Cyberscoop

Як зазначається в позовній заяві компанії, Міністерство внутрішньої безпеки США "в своєму неконституційному рішенні спиралося на неперевірені, суб'єктивні та нетехнічні джерела". Також у США не представили жодних доказів порушень з боку Касперського.

В заяві також наголошується, що заходи, вжиті американським відомством, завдають значної шкоди репутації Лабораторії Касперського, що впливає на рівень продажів програмного забезпечення.

Раніше в Лабораторії Касперського заявляли про намір оскаржити в суді рішення міністерства внутрішньої безпеки США про заборону використання продукції компанії в американських органах влади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські хакери викрали секретну інформацію у американського Агентства національної безпеки.

Згідно з наявними даними, потрібні дані вони змогли добути через антивіруси компанії Лабораторія Касперського, встановлені на комп'ютерах підрядника АНБ.

У жовтні засновник компанії Лабораторії Касперського Євген Касперський заявив, що дані Агентства національної безпеки США були скопійовані випадково.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 16:02

article_img
У Литві затримали низку політиків за шпигунство на користь Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися