Кремль прокоментував ініціативу створення автокефальної церкви в Україні

19 квітня, 13:07
1782
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дмитро Пєсков

У Кремлі прокоментували звернення України до Вселенського партіарха Варфоломія з проханням створити помісну автокефальну церкву.

За словами прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, ця ініціатива не підтримується РФ.

"Ви знаєте позицію Російської православної церкви, патріарха всієї Русі з цього питання. І звичайно, скажімо так, якісь дії, спрямовані на розкол церкви, навряд чи можуть підтримуватися і навряд чи можуть вітатися", - цитує Пєскова РИА Новости.

У вівторок, 17 квітня, президент Петро Порошенко звернувся до архієпископа Константинополя, Вселенського патріарха Варфоломія з офіційним зверненням про створення в Україні єдиної і незалежної Православної церкви шляхом надання автокефалії.

Дивіться також

Порошенко зазначив, що звернення до Варфоломія підтримала Українська православна церква Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква.

19 квітня, Верховна Рада підтримала звернення президента Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія про створення Української помісної автокефальної церкви.

За відповідне рішення проголосували 268 народних обранців.

У РПЦ вже заявили, що патріарх Константинопольський Варфоломій "не може підтримати створення незалежної церкви в Україні".

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 16:02

article_img
У Литві затримали низку політиків за шпигунство на користь Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися