17 жовтня 2018, середа

Корупція в ПАРЄ: незаконні методи використовував не тільки Азербайджан

0 коментувати
 ПАРЄ визнала, що корупційні методи використовував не тільки Азербайджан

ПАРЄ визнала, що корупційні методи використовував не тільки Азербайджан

Парламентська асамблея Ради Європи погодилася з тим, що корупційні методи "переконання" депутатів щодо зміни їхньої політичної позиції використав не тільки Азербайджан, а й інші країни-члени Ради Європи.

Як повідомляє Європейська правда, ПАРЄ більшістю голосів затвердила поправку до доповіді про підкуп депутатів Азербайджаном, додавши фразу про те, що "подібні практики були використані іншими країнами-членами РЄ".

Це питання викликало жваву дискусію. Частина депутатів - як від України, так і від інших держав - стверджувала, що є достатня кількість свідчень російських хабарів.

"Якщо Аграмунт отримував грошову винагороду від Азербайджану, що заважало йому отримати винагороду і від Росії?" - заявила, зокрема, член ПАРЄ від України Олена Сотник.

У свою чергу Олексій Гончаренко зазначив, що Аграмунт був на виборах в Росії та в Криму і заявив, що вибори пройшли чудово.

"Ви вірите, що Аграмунт любить Росію просто так, задарма?" - додав Гончаренко.

Водночас противник цієї позиції нідерландський депутат Тіні Кокс вважає, що доказів корупції з боку інших країн поки недостатньо.

22 квітня слідча група ПАРЄ підтвердила зовнішній вплив на документи та рішення Асамблеї, а також системні дії окремих депутатів всупереч етичним стандартам. Головні обвинувачення стосуються підкупу з боку Азербайджану, але проблеми не обмежуються однією країною.

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Мікеле Ніколетті порекомендував депутатам, імена яких згадані у звіті про системну корупцію в ПАРЄ, самостійно піти у відставку.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: