Комітет Європарламенту схвалив угоду Вірменія-ЄС

16 травня 2018, 19:01
205
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Угода не може зняти тарифні бар'єри на вірменські товари через членство країни в ЄАЕС

Комітет Європарламенту із закордонних справах Європейського парламенту схвалив угоду про всеосяжну і розширеному партнерство між Вірменією і Євросоюзом, відкривши можливість для більш глибокого співробітництва в різних сферах.

Депутати Європарламенту підтримали угоду 55 голосами за, два - проти, ще сім утрималися від голосування, передає видання Новини Вірменії.

У Брюсселі висловили жаль, що Угода не може включати зняття тарифних бар'єрів через членство Вірменії в Євразійському економічному союзі.

У Комітеті закликали Вірменію домогтися значного прогресу щодо свободи ЗМІ, незалежності судових органів, боротьби з корупцією і відмиванням коштів, ухилення від сплати податків і олігархічного контролю.

Вони нагадують, що відступ від цінностей ЄС, таких як демократія, верховенство закону або права людини, може спровокувати призупинення дії угоди.

Також в Європарламенті привітали громадян Вірменії в зв'язку з недавнім мирним переходом влади і привітали Нікола Пашиняна з обранням на пост нового прем'єра країни.

Крім того, євродепутати закликають Вірменію і Азербайджан збільшити темпи та результати переговорів після виборів в 2018 році в обох країнах з тим, щоб закінчити карабахського конфлікту.

Нагадаємо, 14 травня в Сочі відбулася перша зустріч президента Росії Володимира Путіна і призначеного 8 травня прем'єр-міністром Вірменії Нікола Пашиняна. Новий прем'єр заявив про плани свого уряду "надати імпульс торговим і економічним відносинам" з РФ, зокрема у військово-технічній та туристичній галузі.

Нікол Пашинян став прем'єром. Сім фактів про людину, що оголосив оксамитову революцію в Вірменії

Головне

Теніс

Вчора, 14:51

article_img
Світоліна пробилась у третій раунд турніру в Дубаї - відео
Події

Вчора, 11:10

article_img
Десять підозрюваних у справі Майдану обіймають керівні посади в правоохоронних органах - Горбатюк
Люди

Вчора, 13:41

article_img
Помер Карл Лагерфельд

Вибір редакції

Інновації

Вчора, 20:00

article_img
Раптово. Технологія блокчейн виявилася вразливою для хакерів
Фінанси

Вчора, 15:54

article_img
Британія відбирає гроші сумнівного походження у сина екс-прем'єра Молдови
Країни

Вчора, 13:46

article_img
Напівприхована правда. Скільки може бути священиків-геїв у католицькій церкві і чого вони бояться