Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

"Коли я був молодим солдатом, загрозу становили радянські танки Т-72 і Т-60. Тепер це змінилося": Помпео повідомив тему розмов на саміті НАТО

28 квітня, 20:56
1384
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Держсекретар США Майк Помпео на саміті НАТО у Брюсселі

Держсекретар США Майк Помпео зазначив, що під час зустрічей міністрів країн-членів НАТО цього тижня багато уваги приділялось питанню протистояння Росії. Про це повідомляє Голос Америки

"Ми багато говорили про те, як протистояти Росії. Президент Трамп дуже чітко дав зрозуміти, що вибір за Путіним і росіянами. Ми б дуже хотіли, щоб вони повернулися до демократичного світу і поводилися інакше, ніж зараз. Ми повністю готові до діалогу – вибір чи брати в ньому участь залишається за ними", – заявив Помпео.

Також держсекретар США зазначив, що характер загроз, які йдуть від Росії, значно змінився з часів Холодної війни.

"Коли я був молодим солдатом, загрозу становили танки Т-72 і Т-60, які їздили рівнинами Східної Німеччини. Тепер – це змінилося. І ми разом, і кожна країна окремо, і НАТО маємо напрацювати відповідь на це. Є багато ідей і існує потужний консенсус... в оцінюванні ризиків, які ця гібридна діяльність несе для Заходу", – зауважив Помпео.

Майк Помпео став держсекретарем США: найяскравіші цитати про Україну та Росію

Раніше повідомлялося, що колишній директор ЦРУ Майк Помпео затверджений на посаді державного секретаря США. Його кандидатуру схвалив Сенат США 24 квітня 2018 року.

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ