Клімпуш-Цинцадзе назвала ключову позицію України щодо співробітництва з НАТО

10 липня 2017, 10:51
200
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Клімпуш-Цинцадзе назвала ключову позицію України щодо співробітництва з НАТО  - фото

Фото: Institute of World Policy via Facebook

Клімпуш-Цинцадзе: НАТО для України - це можливість розвитку держави з демократичними стандартами

У питаннях інтеграції до НАТО Україна веде переговори про партнерство з Альянсом і не просить про захист, заявила віце-прем'єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе під час відкриття виставки Україна-НАТО. Формула безпеки, пише Укрінформ

"Інтеграція в НАТО є дійсно важливим фактором безпеки, не єдиним, але потужним і стратегічним. Ми ведемо мову саме про партнерство, а не йдемо до НАТО з проханням про захист", - підкреслила вона.

При цьому Клімпуш-Цинцадзе додала, що НАТО для України - це можливість розвитку держави з демократичними стандартами.

"У нас є всі можливості стати східним флангом структури безпеки, маючи армію, сила і досвід якої зміцнюються кожен день", - резюмувала віце-прем'єр.

Раніше Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг запевнив, що Альянс продовжить співпрацювати з Україною в питаннях оборони, управлінні і економічних реформах. Він також заявляв, що Україна повинна самостійно вирішити питання про вступ в НАТО.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською