Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Клімкін про наслідки постачання турбін Siemens до Криму: Компанія зробила певні висновки

16 лютого, 16:48
288
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Павло Клімкін

Очільник МЗС України Павло Клімкін провів у Мюнхені зустріч з гендиректором Siemens Джо Кезером, під час якої обговорювалися наслідки відправки турбін компанії до окупованого Криму.

Про це Клімкін написав у Twitter .

"Хороша розмова з CEO Siemens Кезером. Вони зробили все, щоб ситуація з турбінами в Криму більше не повторилася. Такі висновки має зробити весь європейський бізнес, щоб більше не потрапити у російську пастку", - відзначив міністр.

У липні 2017 року Росія завезла турбіни для електростанцій, вироблені німецькою компанією Siemens, в окупований Крим. Поставки були здійснені в обхід санкцій.

У Кремлі заявили, що турбіни, поставлені в Крим, зроблені в Росії.

При цьому пізніше компанія Siemens підтвердила факт незаконного постачання до Криму своїх турбін, але зазначила, що спочатку це проводилося для встановлення на об'єктах в Краснодарському краї РФ. Пізніше німецька компанія запропонувала російській стороні викупити ці турбіни.

У зв'язку з цим на початку серпня Рада Євросоюзу запровадила нові персональні санкції щодо громадян РФ і підприємств через поставки газових турбін Siemens в окупований Крим.

Пізніше Siemens подав до суду на постачальників турбін в анексований Крим. Однак 8 вересня 2017 року Арбітражний суд Москви відмовив Siemens в накладенні арешту на турбіни, поставлені в Крим в обхід санкцій Євросоюзу.

10 січня 2018 року суд в Росії  відмовився повернути компанії турбіни, поставлені до Криму.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 11:55

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися