Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Пекін відмовиться від досягнутих угод зі США у випадку введення мита на китайський товар

3 червня, 14:10
374
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Представники Китаю і США під час економічних переговорів у Пекіні

У переговорах у Пекіні між китайським віце-прем'єром Лю Хе та міністром торгівлі США Вілбуром Россом китайська сторона відзначила "позитивний прогрес", однак пообіцяла, що відмовиться від подальшої співпраці в торгівлі, якщо США введуть санкції або мито на товари з Китаю, передає Xinhua.

"Щоб консенсус, досягнутий у Вашингтоні, почав діяти, обидві сторони переговорів зійшлися в думках щодо питань у галузі сільського господарства та енергетики, і досягли позитивного й конкретного прогресу", - зазначено в заяві.

Водночас у разі підвищення тарифів Пекін готовий відмовитися від результатів, досягнутих у переговорах.

"Всі економічні й торгові результати переговорів не набудуть чинності, якщо американська сторона введе якісь санкції, в тому числі підвищить тарифів", - зазначила китайська сторона.

Необхідність у переговорах між США і Китаєм виникла після того, як дві найбільші економіки світу пригрозили одна одній санкціями в десятки мільярдів доларів, що могло призвести до торговельної війни.

Дональд Трамп заявив, що збирається ввести мито на імпорт товарів з Китаю і обмежити китайські інвестиції. Йшлося про товари на 60 мільярдів доларів. У відповідь на дії США Китай пообіцяв підвищити мита на 128 товарів зі США.

Глава Пентагону звинуватив Китай у "залякуванні і примусі"
США і Китай продовжують ділити світ

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 17:46

article_img
Прем'єр Мей скасувала голосування у парламенті з питання Brexit