Китай прокоментував оновлену стратегію Нацбезпеки РФ із заявкою на провідну світову роль

0 коментувати
Тонкощі китайської дипломатії

Тонкощі китайської дипломатії

Китайські дипломати дали оцінку новій російській стратегії Нацбезпеки, підписаної Володимиром Путіним 31 грудня 2015 року

Зокрема, офіційний представник МЗС КНР Хуа Чуньін, відповідаючи на питання про ставлення КНР до прийняття РФ нової стратегії нацбезпеки дипломатично заявила, що Пекін спільно з Москвою буде працювати над створенням нової моделі міжнародних відносин:

"Країни будуть працювати з міжнародним співтовариством з метою побудови нової моделі розвитку міжнародних відносин і взаємовигідного співробітництва, спрямованої на відновлення і підтримання регіонального і міжнародного миру і стабільності", - цитує її слова РИА Новости.

Таким чином, Китай прийняв до відома підписання 31 грудня президентом РФ Володимиром Путіним нової стратегії національної безпеки Росії:

"Зараз ситуація в світі і регіоні зазнає складних і глибоких змін. Росія і Китай, як постійні члени Ради Безпеки ООН, і великі країни з ринками, що розвиваються продовжать робити спільні зусилля щодо зміцнення двосторонніх відносин, а також всебічного розвитку стратегічного співробітництва і партнерства, та збереження його на високому рівні", - відзначили в МЗС КНР.

Нагадаємо, в оновленій стратегії Нацбезпеки РФ стверджується, що одним з пріоритетів Росії на довгострокову перспективу є "закріплення за нею статусу однієї з провідних світових держав".

Серед основних загроз безпеці Росії названі низька конкурентоспроможність та сировинна залежність економіки, інспірування "кольорових революцій", практика повалення легітимних політичних режимів, яка за версією Кремля, отримує все більш широке поширення.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: