Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Кім Чен Ин розпорядився створити умови для поліпшення відносин з Південною Кореєю

7 січня, 07:07
838
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кім Чен Ин наголосив на необхідності поліпшення міжкорейських відносин

Лідер КНДР Кім Чен Ин у своєму зверненні закликав Північну і Південну Корею налагодити відносини, щоб створити умови для подальшого об'єднання, передає північнокорейське агентство ЦТАК.

"Нашій країні потрібно рішуче дотримуватися політики, яка дозволила б зробити прорив в об'єднанні з Південною Кореєю. Не варто ворушити минуле і згадувати про взаємини з Сеулом. Замість цього слід покращувати зв'язки між Північчю і Півднем", - йдеться в заяві.

Кім Чен Ин також підкреслив, що в даний момент необхідно "створити атмосферу для національного примирення і об'єднання". Він закликав вирішувати кризу спільними зусиллями, але без залучення посередників.

"Настав час об'єднати зусилля корейського народу, щоб припинити нарощування напруженості на Корейському півострові. Йдеться про примирення нації і її добровільному об'єднанні", - цитує лідера КНДР агентство.

Раніше повідомлялося, що влада КНДР і Південної Кореї домовилися провести переговори на високому рівні на наступному тижні, щоб обговорити "потенційну участь Пхеньяна в зимових Олімпійських іграх та шляхи поліпшення відносин".

Останні переговори на високому рівні між двома країнами пройшли в грудні 2015 року та закінчилися безрезультатно.

Головне

article_img
На супутникових знімках Google Earth біля українського кордону зафіксували сотні танків РФ