Кім Чен Ин готовий почекати з ракетним ударом по США - ЗМІ

15 серпня 2017, 03:30
1227
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Кім Чен Ин готовий почекати з ракетним ударом по США - ЗМІ  - фото

Кім Чен Ин

Лідер КНДР Кім Чен Ин дав вказівку військовим залишатися готовими до нанесення удару, а також заявив про те, що Сполучені Штати "повинні першими прийняти вірне рішення", щоб уникнути військового конфлікту, повідомляє Reuters з посиланням на північнокорейське видання KCNA

Під час зустрічі, 14 серпня, Кім Чен Ина з керівництвом ракетних військ країни, військові доповіли про готовність завдати удару в бік американського острова Гуам при отриманні відповідного наказу від ЦК Компартії КНДР.

Кім Чен Ин похвалив військових, проте вказав, що деякий час "ще спостерігатиме за діями Сполучених Штатів", перш ніж приймати рішення.

За словами Кім Чен Ина, американці повинні визнати необхідність припинення провокацій щодо КНДР і відмови від таких спроб в подальшому.

Як зазначив глава КНДР, США перевіряють терпіння Північної Кореї. На його думку, вони повинні думати раціонально. При цьому Кім Чен Ин зазначив, що ракетники завжди повинні виконати наказ партії і в разі необхідності "перекрити дихання янкі".

Нагадаємо, що 8 серпня президент США Дональд Трамп попередив Північну Корею, що Вашингтон відреагує на нові загрози "вогнем і люттю".

Слідом він заявив про готовність військовим шляхом вирішити проблему КНДР, в разі, якщо Пхеньян буде діяти нерозумно.

У свою чергу, КНДР оголосила про можливість завдання ракетних ударів у районі острова Гуам, на якому знаходиться військова база США.

Ситуація на Корейському півострові особливо посилилася після запуску північнокорейським режимом двох міжконтинентальних балістичних ракет 28 і 29 липня. Одна з них впала в територіальних водах Японії.

У відповідь на дії КНДР Рада безпеки ООН ввела нові санкції. Згідно з документом, Північній Кореї забороняється експорт вугілля, заліза, залізної руди, свинцю, свинцевої руди, а також морепродуктів.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською