Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Кібератаки є найбільшою загрозою для глобальної стабільності - міноборони Німеччини

18 лютого, 01:51
130
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен

Кібератаки є найбільшою загрозою для глобальної стабільності, заявила міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен в інтерв'ю телеканалу CNBC.

Недавні кібератаки, а саме NotPetya і WannaCry, показали, що конфіденційні і особисті дані стали метою дестабілізації компаній і урядів у всьому світі - створення того, що часто називають війною, з урахуванням сили викраденої інформації.

"Я думаю, що кіберзагроза є найнебезпечнішою, тому що, про яких би противників ми не подумали - і навіть якщо говорити про ІД - то вони використовують кіберпростір проти нас", - сказала вона, відповідаючи на запитання журналіста про "єдину найбільшу загрозу глобальній стабільності".

За її словами, у прийдешньому десятилітті держави будуть найбільше стурбовані безпекою даних і протистоянням кібератакам.

Раніше в Міноборони Данії поклали відповідальність за кібератаки за допомогою вірусу Petya на міжнародні компанії в 2017 році на російських хакерів.

В уряді Британії заявили, що влада Росії, зокрема, російські військові, були відповідальні за деструктивну атаку за допомогою вірусу NotPetya в червні 2017 року.

У Кремлі дані звинувачення Британії відкинули, назвавши їх "доказами русофобської кампанії".

Пізніше у створенні вірусу NotPetya Росію звинуватили Сполучені Штати, зазначивши що кібератака "викликала збитки в мільярди доларів і принесла шкоди комп'ютерам по всій Європі, Азії та Америці".

 

Головне

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися