Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Хвиля кібератак із Росії може зачепити й Україну - Нацрозвідка США

14 лютого, 02:39
223
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Директор Національної розвідки США Ден Коутс

Директор Національної розвідки США Деніел Коутс заявив у своїй доповіді, представленій на слуханнях у комітеті з розвідки Сенату США, що протягом наступного року Росія буде проводити більш потужні кібератаки і, очевидно, застосує їх проти України, повідомляє Укрінформ.

"Щонайменше, ми очікуємо, що Росія продовжуватиме використовувати пропаганду, соціальні медіа, підставних осіб, співчутливих спікерів та інші засоби впливу, щоб спробувати посилити соціальні та політичні перепони в Сполучених Штатах", - заявив Коутс.

Він додав, що російський уряд буде розширювати діапазон вже реалізованих операцій, "серед іншого щодо порушення роботи енергорозподільчих мереж України, хакерських зламів із подальшим оприлюдненням інформації, збільшення мережевих атак, а також провокацій під чужим іменем".

Також у США прогнозують, що російські спецслужби продовжать випробовувати на міцність не тільки інфраструктуру США і країн-союзників, а й зміцнювати непорозуміння між Сполученими Штатами, НАТО та іншими партнерами країни.

За словами Коутса, РФ також продовжить використовувати вибори та інші демократичні процеси в США і країнах заходу як можливість для підриву демократії.

Раніше Коутс заявив, що Росія і інші іноземні держави, найімовірніше, продовжать здійснювати кібератаки під час виборів у США і країнах Європи.

Нагадаємо, Конгрес США підтримав закон про співпрацю з Україною у сфері кібербезпеки.

 

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися