Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Європарламент відмовився спостерігати за виборами президента Росії

7 березня, 23:31
1019
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вибори президента РФ призначені на 18 березня

Європейський парламент відмовився направляти своїх спостерігачів на президентські вибори в Росії 18 березня та в Азербайджані 11 квітня.

Про це заявили співголови групи Європарламенту з підтримки демократії Девід Макалістер та Лінда Макаван, повідомляє Укрінформ.

"Європарламент не спостерігатиме за цими електоральними процесами і, відтак, не коментуватиме цей процес та його результати, що будуть оголошені. Жоден окремий депутат Європарламенту не матиме мандату спостерігати та коментувати ці електоральні процеси від імені ЄП", - наголосили у ЄП.

Європарламентарям не заборонено спостерігати за виборами за власною ініціативою. У такому разі Європарламент не нестиме відповідальності за жодні заяви або дії.

Водночас у ЄП наголосили, що фінансування Росією поїздок деяких міжнародних спостерігачів суперечать основоположним етичним принципам спостереження за виборами.

Нагадаємо, що Верховна Рада закликала міжнародне співтовариство не визнавати результати виборів президента РФ у зв'язку з незаконним проведенням голосування на території тимчасово окупованих Криму і Севастополя.

Вибори президента РФ призначені на 18 березня 2018 року - день анексії Криму. У цей день чотири роки тому було підписано так звану угоду "про прийняття Криму і міста Севастополя до складу Росії".

За непідтвердженими даними, президент Росії Володимир Путін збирається проголосувати на виборах в окупованому Криму.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 11:55

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися