Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Європарламент підтримав нові правила в'їзду до Шенгенської зони

5 липня, 16:29
3203
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нова система перевірки даних розпочне роботу з 2021 року

У четвер, 5 липня, Європарламент підтримав нові правила в'їзду до Шенгенської зони.

Як повідомляє прес-служба Європарламенту, євродепутати підтримали запуск Європейської системи авторизації та інформації про подорожі (ETIAS), яка почне роботу з 2021 року.

Згідно з новими правилами, громадяни країн, що не входять до складу ЄС, але звільнені від візових вимог, повинні будуть заповнити спеціальну електронну форму до початку їх передбачуваної подорожі. У документ необхідно внести свої особисті дані (ім'я, дату і місце народження, стать і громадянство), домашню адресу, контактну інформацію. Також буде необхідно вказати країну першого в'їзду на території ЄС.

Заявнику також необхідно буде інформувати про будь-які обвинувальні вироки за серйозні кримінальні злочини (тероризм, сексуальну експлуатацію дітей, торгівлю людьми або наркотиками, вбивство і згвалтування), про перебування в зонах бойових дій.

Процедура буде коштувати 7 євро, безкоштовно авторизація буде проводитися для осіб молодше 18 років і старше 70 років. Авторизація буде дійсна протягом трьох років, або до закінчення терміну дії проїзного документа.

Перевірка буде проводиться автоматично, проте у разі підтвердження інформації щодо судимості, про перебування в зонах бойових дій і т.д., розгляд заявки на в'їзд буде проводиться в ручному режимі чиновником.

Рік безвізового режиму. Що змінилося та чи стали українці частіше відвідувати Європу

Головне

Світ/Геополітика

14 грудня, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися