Єврокомісія розповіла українцям про вигоду від утворення ЗВТ з ЄС

2 коментувати
Українські підприємства отримають стабільний і передбачуваний преференційний доступ на найбільший ринок у світі з 500 млн клієнтів

Українські підприємства отримають стабільний і передбачуваний преференційний доступ на найбільший ринок у світі з 500 млн клієнтів

Єврокомісія побачила у створенні поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС передумови стабілізації економіки країни, повідомляє Інтерфакс-Україна

Зокрема, ЄК вважає, що вступ в силу 1 січня угоди про асоціацію між Україною та ЄС є важливою віхою у двосторонніх відносинах, і це призведе до нових економічних преференцій для обох сторін.

У Брюсселі зазначили, що українські підприємства отримують стабільний і передбачуваний преференційний доступ на найбільший ринок у світі з 500 млн клієнтів, в той час, як підприємства ЄС зможуть отримати вигоду з більш легкого доступу на український ринок і будувати нові відносини з українськими постачальниками та партнерами.

У свою чергу, українські громадяни отримають ширший доступ до продукції високої якості, а посилення конкуренції та зниження імпортних тарифів повинно привести до більш низьких цін.

Крім того, угода буде сприяти модернізації і диверсифікації економіки України і створить додаткові стимули для реформ, зокрема, у галузі боротьби проти корупції.

Також Україна наблизиться до законодавства ЄС у таких областях, як конкуренція, державні закупівлі та захист прав інтелектуальної власності. Таким чином, угода дає Києву можливість поліпшити діловий клімат і залучити іноземні інвестиції, а також інтегруватися у світову економіку.

За словами члена Еврокомісії з торгівлі Сесілії Мальмстрем, вступ у силу ЗСТ створює унікальні можливості для України в справі стабілізації, диверсифікації і розвитку економіки країни "на благо всіх її громадян". 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Геополітика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: