ЄС виділить 24 млн євро допомоги для постраждалих від конфлікту на Донбасі

1 березня, 01:35
201
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Новий пакет допомоги призначений жителям регіону, які живуть у найбільш важких умовах на лінії розмежування

Європейська комісія виділить 24 мільйони євро на надання гуманітарної допомоги людям у зоні конфлікту на сході України, йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті Єврокомісії.

Як наголошується, ці кошти підуть на задоволення основних потреб людей, які перебувають у найбільш важкому становищі, проживаючи уздовж лінії розмежування по обидва її боки на Донбасі.

"Чотири роки конфлікту стали величезним навантаженням для цивільного населення на сході України. Ми не можемо забувати про те, що на порозі Європейського Союзу - гуманітарна криза. Підтримка всіх тих, хто цього потребує, є пріоритетом для ЄС. Наш новий пакет допомоги забезпечить необхідну допомогу, таку як харчування, охорону здоров'я та освіту для дітей", - цитуються слова комісара ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Христоса Стіліанідеса.

Заява була зроблена в Брюсселі в середу, 28 лютого, під час спільної конференції Європейської комісії з офісом ООН з координації гуманітарних питань. Мета конференції - підвищити обізнаність про гуманітарні наслідки конфлікту на сході України.

У заяві наголошується, що з початку конфлікту на Донбасі в 2014 році Європейський Союз надав Україні гуманітарну допомогу в обсязі 677 мільйонів євро.

Раніше повідомлялося, що Італія виділить 2 млн євро на гуманітарну допомогу Україні.

Головне

Світ/Геополітика

Сьогодні, 16:02

article_img
У Литві затримали низку політиків за шпигунство на користь Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися