ЄС підтримає економіку Африки, щоб вирішити проблему з мігрантами

29 червня 2018, 17:36
339
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лідери 28 країн ЄС зустрілися в Брюсселі, щоб обговорити міграційну політику

Європейські лідери вважають, що партнерство з Африкою з метою соціально-економічного розвитку африканських країн є найбільш ефективним засобом вирішення проблеми нелегальної міграції. Про це лідери країн Європейського Союзу заявили в висновках саміту, що проходив у Брюсселі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Європейський союз та його держави-члени мають показати себе на висоті цього виклику. Ми повинні довести масштаб і якість нашої співпраці з Африкою до нового рівня. Це вимагає не тільки збільшеного фінансування для розвитку, але також заходів зі створення нового сприятливого середовища для істотного збільшення приватних інвестицій, як африканських, так і європейських", – йдеться в постанові Євроради.

У документі також наголошується на необхідності приділити особливу увагу освіті, охороні здоров'я, інфраструктурі, інноваціям, здоровому керуванню і створенню умов для емансипації жіночого населення.

"Африка – наш сусід, і це має виражатися в збільшенні обмінів та контактів між населенням двох континентів на всіх рівнях громадянського суспільства. Співпраця між Європейським союзом і Африканським союзом є важливим елементом наших відносин", – йдеться в повідомленні.

Учасника саміту вважають, що ці відносини між сторонами повинні підтримуватися і розвиватися.

Європейські лідери також ухвалили рішення внести в довгостроковий фінансовий план ЄС "гнучкі інструменти", що дозволяють швидко виділяти кошти на боротьбу з нелегальною міграцією.

Біженці, Brexit і Росія. Саміт лідерів ЄС стане доленосним для всієї Європи

Нагадаємо, міграційна політика ЄС стала однією з головних тем планового саміту лідерів усіх 28 країн ЄС, який відбувся у Брюсселі 28-29 червня.

Раніше повідомлялося, що в останні тижні проблема нелегальних мігрантів викликала політичну кризу в Євросоюзі. Австрія та Італія різко виступають проти біженців. Представники цих двох країн, а також Німеччини та Франції, зібралися на позаплановий екстрений саміт з питань міграції, однак дійти згоди з питань біженців не вдалося.

Головне

Геополітика

Вчора, 20:09

article_img
У НАТО прокоментували слова Путіна про готовність націлити ракети на США
Події

Сьогодні, 04:47

article_img
За рік населення України скоротилося на 233 тисяч осіб
Політика

Сьогодні, 14:08

article_img
ЗМІ назвали ім'я нардепа, який організував схему по втручанню в результати виборів

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 13:45

article_img
Особистий кабінет. Як перевірити себе в Державному реєстрі виборців
Фінанси

Сьогодні, 10:15

article_img
Катерина Рожкова: Власники більше 10 банків не розуміють, що з ними робити. У них є три варіанти
Travel

Вчора, 20:45

article_img
У розмовах тут люблять поскаржитися на політиків. Досвід життя у Варшаві