Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ЄC підтримав формування нового уряду у Вірменії – заява

30 квітня, 12:02
260
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ЄС підтримує зусилля президента Вірменії щодо формування нового уряду

Європейський союз заявив про свою підтримку зусиль Вірменії з розвитку процвітаючого і демократичного суспільства. Про це повідомляє Радио Азатутюн із посиланням на заяву делегації Євросоюзу в Вірменії та посольств країн-членів ЄС.

"У цьому контексті вкрай важливий всебічний діалог за участю всіх сторін для формування нового уряду на основі Конституції, що виходить з інтересів усіх громадян Вірменії. Європейський союз продовжує підтримувати зусилля президента Армена Саркісяна в цьому питанні", – заявляють делегація ЄС в Вірменії та посольства країн-членів ЄС.

У заяві також наголошується важливість того, щоб всі залучені сторони, в тому числі правоохоронні органи і ті, хто користуються своїм правом на свободу зібрань і висловлення думки, проявляли стриманість і відповідальність.

Нагадаємо, з середини квітня в Єревані та низці інших міст Вірменії проходили багатотисячні мітинги й акції протесту проти призначення Сержа Саргсяна на посаду прем'єра. Він обіймав посаду президента з 2008 по 2018 роки. Перед закінченням його повноважень конституцію змінили і Вірменія стала парламентською республікою – таким чином реальна влада перейшла до прем'єра.

Обличчя протестів. Сім фактів про Нікола Пашиняна, який оголосив оксамитову революцію у Вірменії

23 квітня Саргсян пішов у відставку. Протести продовжилися. Пашинян вимагає усунення від влади всіх представників Республіканської партії й обрання нового прем'єра.

Пашинян запевнив, що відносини Вірменії з Росією не зміняться

Питання про вибори нового прем'єр-міністра Вірменії буде обговорюватися на спеціальному засіданні Національних Зборів 1 травня.

Головне

article_img
ЗМІ: Лукашенко обговорив російський тиск з вищим керівництвом Білорусі і закликав "стояти за незалежність"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися