Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Італія заявила про підтримку подвійного підходу між НАТО та Росією

11 червня, 22:29
764
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Однак російську агресію щодо України Конте називає абстрактно "кризою"

Офіційний Рим переконує керівництво НАТО у своїй прихильності політиці альянсу.

Після зустрічі з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що його країна буде і надалі підтримувати політику подвійного підходу Північноатлантичного альянсу стосовно відносин з Росією.

"Ми обговорили делікатну тему відносин з РФ. Після кризи в Україні в 2014 році НАТО дотримується подвійного підходу (міцна оборона і стримування, з іншого боку - діалог). Італія прихильна до цієї позиції", - цитує Конте італійське видання Huffingtonpost.

За його словами, санкції повинні бути інструментом, який "не повинен пригнічувати розвиток здорових відносин з російським громадянським суспільством".

Новообраний прем’єр у розмові з генсеком НАТО наголосив, що Італія "твердо вірить в альянс", як "стовп європейської та міжнародної безпеки".Він переконує, що Італія не ухилятиметься від виконання своїх зобов'язань. 

"Італія визнана як країна постачальник безпеки в усьому світі. Ми не маємо наміру ухилятися від цієї відповідальності і нашої прихильності атлантичної солідарності і вірності", - сказав Конте.

Візит Столтенберга до Риму стався після низки провокаційних заяв новообраного уряду Італії.

 5 червня новий прем'єр-міністр Італії Конте виступив за перегляд санкцій щодо Росії, так як вони "принижують російське громадянське суспільство".

У свою чергу генсек НАТО Йенс Столтенберг відповів Конте, що про перегляд санкцій можна говорити тільки після якісних змін в поведінці РФ.

Також італійський прем'єр виступив за безперспективне повернення Росії до клубу впливових держав Велика сімка, до чого закликав президент США Дональд Трамп.

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися