Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Ірина Луценко: Північний потік-2 дасть можливість РФ перетворити Україну у "друге Алеппо"

7 грудня, 14:07
289
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ірина Луценко розповіла про ризики Північного потоку-2

Фото: Ірина Луценко via Facebook

Будівництво газопроводу Північний потік-2, який пролягає в обхід території України, "розв'яже руки" Росії, зробивши можливим повномасштабну військову агресію РФ проти України, повідомила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

"Вони [Росія] хочуть вивести транзит російського газу через Україну для того, щоб розв'язати собі руки. Як тільки перестане йти російські газові гроші через українську територію, Путіна нічого не стримуватиме бомбардувати і нападати на Україну. Це буде друге сирійське Алеппо", - сказала вона в ефірі Радіо НВ.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко зробив аналогічну заяву. За його словами, будівництво газопроводу Північний потік-2 може стати причиною нової агресії Росії.

"Атака на українських військових моряків вказує на ще одну вагому небезпеку, яку деякі воліють не помічати – будівництво Росією об’єктів у міжнародних водах. І це – ще один вагомий аргумент для негайного зупинення будівництва Північного потоку-2", - сказав Порошенко.


Північний потік - російський газопровід, що йде по дну Балтійського моря з Росії до Німеччини. Прокладено в обхід України, щоб мінімізувати прокачування газу через українську територію.

Головне

Світ/Геополітика

14 грудня, 09:13

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися