ІДІЛ, Сирія та Україна: Кремль озвучив свою версію розмови Трампа і Путіна

28 січня 2017, 22:43
Телефонна розмова президента Російської Федерації Володимира Путіна з президентом США Дональдом Трампом пройшла "в позитивному і діловому ключі", повідомили в Кремлі

Під час бесіди лідери двох країн обговорили і домовилися "налагодити партнерську співпрацю" в питаннях боротьби з тероризмом, ситуації на Близькому Сході, арабо-ізраїльського конфлікту, збройного конфлікту в Україні. Також були порушені теми "стратегічної стабільності і нерозповсюдження, ситуації навколо іранської ядерної програми і Корейського півострова".

Відео дня

"Визначена пріоритетність об'єднання зусиль у боротьбі з головною загрозою – міжнародним тероризмом. Президенти висловилися за налагодження реальної координації російських і американських дій з метою розгрому ІДІЛ та інших терористичних угрупувань у Сирії", - йдеться в повідомленні Кремля.

У повідомленні наголошується, що Трамп і Путін також обмінялися взаємними побажаннями і домовилися узгодити можливі строки і місце проведення особистої зустрічі. "Лідери домовилися підтримувати регулярні особисті контакти", - заявили у Кремлі.

Деталей розмові від американської сторони наразі немає.

Раніше НВ повідомляло, що 28 січня відбулася перша телефонна розмова між президентом США Дональдом Трампом і президентом РФ Володимиром Путіним. Бесіда тривала 40 хвилин.

Показати ще новини
Радіо NV
X